close
Lifestyle

Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce? Krótki poradnik o tym, jak zdobyć kobietę swoich marzeń

Pierwsze wrażenie ma nadrzędne wrażenie – to fakt niemal naukowy, a może i naukowy. Ale mniejsza z tym, istotne jest to, że właśnie na podstawie pierwszego wrażenia wyrabiamy sobie opinie o innych i w wielu przypadkach to, jak będziemy oceniać daną osobę podyktowane jest pierwszym wrażeniem. Dlatego też umawiając się na pierwszą randkę z wymarzoną kobietą trzeba się właściwie zaprezentować. Ale jak to zrobić? Jeżeli jesteście ciekawi, to koniecznie przeczytajcie nasz krótki poradnik.

Każdy z nas jest małym kłamczuszkiem

OK, każdy z nas jest małym kłamczuszkiem, bądź też dużym kłamczuchem, szczególnie jeżeli chce zrobić dobre wrażenie. Nie ma ludzi bez wad, ale okazywanie ich na pierwszej randce nie wchodzi w grę, w końcu jeżeli zaraz odkryjemy karty, to do drugiej randki nie dojdzie. A więc jest to kłamstwo, ale wiecie, takie podyktowane dobrymi chęciami. Możemy się łudzić, że są książęta na białych rumakach czy kopciuszki, ale życie to weryfikuje. Dlatego też na samym początku można pozwolić sobie na pewne ukrywanie wad, dzięki temu jest duża szansa, że zdobędzie się kobietę swoich marzeń. Ale oczywiście nie można też przeginać, bo jeżeli będziecie zbyt idealni i przepraszali nawet za każde kaszlnięcie czy nieusłyszenie słowa, to kobieta szybko wyczuje podstęp – co jak co, ale my fałsz czujemy z kilometra, no dobra nie zawsze…

Prezencja rzecz ważna

Uroda rzecz względna i co ciekawe nie tylko na jej podstawie oceniana jest atrakcyjność. Duży wpływ ma właśnie prezencja, a dokładnie strój. Co oczywiście wcale nie oznacza, że macie przyjść obwieszeni markami, lecz raczej o zaprezentowanie się z najlepszej strony. Dlatego też przyjście na randkę w dresie zamknie Wam drzwi do serca wybranki. Zdecydowanie lepiej postawić na casualową elegancję, wszak jest ona zawsze bardzo dobrze oceniana. Tutaj polecamy Wam naszym zdaniem świetną stylizację. Warto zestawić klasyczną białą koszulę z chinosami bądź spodniami na kant w wersji 7/8, byle nie białymi. Pamiętajcie w białych spodniach dobrze prezentują się tylko i wyłącznie kobiety. Do tego dobierzcie bawełnianą marynarkę bądź też ramoneskę. Jeżeli zaś chodzi o buty to sprawdzą się mokasyny. Możecie także podkreślić swoje wyczucie stylu, dobierając do stylizacji torbę na garnitur. Dobrym wyborem jest weekendówka. Z kolei jeżeli nie preferujecie dużych modeli, takich właśnie jak torba na garnitur od Solier, to polecamy mniejsze modele z klapą. Także świetnie się prezentują.

„Skąd ja to znam – czym pachnie ten Pan”

Zapach jest ważny i oczywiście odpowiednio dobrane perfumy definiują Was i dodają stylizacji jeszcze więcej elegancji, ale i mogą dodać nonszalancji. Polecamy Wam więc wybór dobrych perfum, ale nie podamy Wam najlepszej marki, gdyż każdy lubi co innego. Ale nie mogą być one zbyt intensywne, a więc pamiętajcie również, by nie zużyć połowy flakonu. Do tego na brodę zaaplikujcie kilka kropel wody kolońskiej. Pamiętajcie też o fryzurze, ale tutaj lepiej postawić na nonszalancję, absolutnie zachowajcie umiar, zatem zbyt dużo żelu, brylantyny czy pomady może spowodować, ze wybranka waszego serca pomyśli raczej, że macie przetłuszczone włosy.

Zasady, ach te zasady

Wybierając się na elegancką kolekcję czy też na przysłowiową kawę do kawiarni, konieczne jest zachowanie zasad savoir vivre, czyli zwyczajnej etykiety. Musicie pokazać, że macie maniery, a więc bekanie przy stole od razu sprawi, że nie będziecie mieli co liczyć na kolejną randkę. Jasne, zdajemy sobie sprawę, że pewnych rzeczy Was nie oduczymy, ale nie róbcie tego przynajmniej na kilku pierwszych randkach. W dobrym guście jest też zapłacenie rachunku, choć początkowo kobieta może się wzbraniać, to musicie wiedzieć, że wystawiamy Was w ten sposób na próbę czy nie jesteście skąpi. Co jak co, ale skąpców to my nie lubimy. W dobrym tonie jest też odprowadzenie partnerki pod drzwi domu czy mieszkania, w ten sposób ukazujecie swoją troskę i to, że Wam zależy.

Czasami wystarczy niewiele, bądź bardzo mało, by zrobić dobre wrażenie na kobiecie. Koniecznie skorzystajcie z naszych rad, dzięki którym zaprezentujecie się z najlepszej strony.

admin

The author admin

Leave a Response