close
Lifestyle

Zmysłowe dodatki do bielizny – czy każda kobieta ich potrzebuje?

Każda z nas lubi od czasu do czasu zmienić swoje codzienne ubranie na coś bardziej seksownego. Kiedy podoba nam się to, co mamy założone na sobie i uważamy, że wyglądamy w tym bosko, to wzrasta nasza pewność siebie. Przechadzając się po mieście w seksownej sukience zwracamy na siebie uwagę mężczyzn – widać, że są nami szczególnie mocniej zainteresowani.

A dlaczego? Czyżby to tylko przyczyna ubrania? Nie! To nasza pewność siebie przyciąga facetów! Czy można ją wzmocnić? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko, że pod sukienkę ubierze się dopasowaną seksowną bieliznę – i już dostajemy dodatkowych skrzydeł.

Czy naprawdę erotyczna bielizna jest potrzebna?

Jak wcześniej wspomniano – to poprzez ubranie wzrasta najczęściej nasza pewność siebie, która tak przyciąga mężczyzn. Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś na imprezie i poznałaś zachwycającego faceta. Umawiacie się na kilka randek, na których zawsze wyglądasz jak bogini. Niespodziewanie emocje biorą nad wami górę i nadchodzi ten moment – seks.

Rozbierasz się i okazuje się, że masz na sobie niedopasowaną bieliznę – czujesz się jak Bridget Jones, która została przyłapana w babcinych majtasach. Niezbyt przyjemne uczucie, prawda? W takiej sytuacji najlepiej sprawdziłaby się jakaś fikuśna bielizna – np. erotyczna.

W jakiej sytuacji sprawdzi się najlepiej fikuśna bielizna?

Bielizna erotyczna sprawdza się w każdej sytuacji intymnej, w której chcesz poczuć się zmysłowo. Jest to szczególnie ważne dla kobiet na początku znajomości z mężczyzną – chcemy na naszym nowym partnerze zrobić piorunujące wrażenie. To dlatego ubieramy koronkowe stringi i fikuśne biustonosze. Takie rzeczy podobają się facetom i działają na nich stymulująco.

A na początkowym etapie znajomości na tym zależy wszystkim najbardziej. Wtedy też, po stosunku seksualnym nie ubieramy flanelowej piżamy w kotki, tylko krótkie satynowe koszule nocne. Wydłużamy sobie przeżytą chwilę wcześniej przyjemność. A my, kobiety czujemy się wtedy wspaniale – seksowne, pewne siebie i zadowolone z życia. Tak powinno być!

Czy bielizna erotyczna może pomóc odbudować związek?

Przychodzi jednak taki moment w związku – rutyna w łóżku i życiu codziennym. Nie powinniśmy do tego dopuścić! Często jest to gwóźdź do trumny relacji damsko-męskiej. Jeśli przestajemy o siebie dbać w jednej sferze życia, to za chwilę zaniedbujemy kolejne. Po czasie okazuje się, że nie przypominamy tej pewnej siebie i seksownej kobiety tylko… zapomnianą, mało zadbaną żonę i matkę. W takiej sytuacji zmysłowe bieliźniane dodatki również się sprawdzą.

Ponownie koronkowe stringi i satynowe koszule nocne rozbudzą na nowo nasze (i naszych mężczyzn) zmysły, wzrośnie nasza pewność siebie. A to tylko dzięki kawałkom tkaniny, dzięki bieliźnie erotycznej. Nasza pozytywna zmiana w nastawieniu wpłynie również na zachowanie naszego mężczyzny. Będzie się bardziej starał, może przynosił kwiaty, ale musimy pamiętać – to od nas, kobiet, wszystko zależy. Od nas zależy ten ogień w związku, bo jeśli my o to nie zadbamy, to pokażemy naszemu facetowi, że nam się nie chce, że nam nie zależy. A przecież to nie jest prawda. Nas zabiła po prostu rutyna i życie codzienne.

Gdzie kupić bieliznę erotyczną, skoro jestem wstydliwa, a do tego czuję się staro?

W pewnym wieku kobiety wstydzą się kupować bieliznę erotyczną. Uważają, że stringi i inne fikuśne elementy bielizny to już nie dla nich. Są one całkowicie w błędzie! Na szczęście jest rozwiązanie dla tych bardziej wstydliwych kobiet. Z pomocą przychodzą sklepy internetowe! Ich oferta jest oszałamiająca i kobieta w każdym wieku znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Znaleźć można między innymi koronkowe koszule nocne, mocno wycięte biustonosze (które czasami bardziej przypominają już same fiszbiny) czy strój pielęgniarki lub sprzątaczki. To wszystko kręci facetów i to w każdym wieku, a jeśli widzimy, że nasz mężczyzna jest zadowolony z naszego wyglądu, to i nam samoocena szybuje w górę.

Czy kobieta naprawdę potrzebuje zmysłowych dodatków do bielizny?

Bielizna erotyczna to must have w szafie każdej kobiety i nie powinno się temu zaprzeczać. Dzięki niej czujemy się seksowniej, a przez to jesteśmy bardziej pewne siebie. Nie ma co się wstydzić kupowania seksownej bielizny – trochę radości i przyjemności jest potrzebne wszystkim – niezależnie ile ma się lat. Jeśli najwięcej frajdy może sprawić element fikuśnej bielizny, to dlaczego w to nie zainwestować?

Monika

The author Monika

Koty, dobre wino i podróże - niczego więcej mi w życiu nie potrzeba! Kocham czytać i poszerzać swoje horyzonty - wtedy czuję się naprawdę spełniona :)

Leave a Response