close
Lifestyle

Zegarki Ingersoll znów zachwycają swoich odbiorców!

Jest rok 1892. Ambitni bracia Ingersoll właśnie otwierają swoją pierwszą fabrykę zegarków. Każdy model z największą starannością jest produkowany ręcznie. Jednak z każdym dniem fabryka się rozrasta i w końcu właściciele decydują się na automatyczną maszynę, która usprawni cały proces. Właśnie dzięki temu na rynek wyszedł kultowy zegarek Yankee, który kosztował zaledwie jednego dolara. Był on rewolucją na rynku, jak i w społeczeństwie, ponieważ od tej pory zegarek stał się elementem ubioru dostępnym dla nielicznych.

Wielki powrót marki Ingersoll!

Historia marki przez wszystkie lata jej działalności zmieniała się jak w kalejdoskopie. Wielkie sukcesy, popyt na zegarki, współprace z największymi osobistościami i firmami na świecie to coś charakterystycznego dla marki. Jednak był też czas kiedy w świecie zegarmistrzowskim marka Ingersoll nieco ucichła. Aczkolwiek mamy świetną wiadomość dla wiernych fanów tej oryginalnej marki! Całkiem niedawno projektanci odświeżyli look całej kolekcji zegarków i powraca ona do nas w wielkim stylu! Najnowsza kolekcja dostępna jest u autoryzowanych sprzedawców zegarków Ingersoll.

Niepowtarzalny design zegarków Ingersoll

Zegarki Ingersoll od zawsze zadziwiały swoją pozytywną innością. Nie znajdziemy tutaj popularnych i wszechobecnych zegarków fashion, czy takich o typowej formie i stylistyce. Największą zaletą tych klasycznych zegarków jest to, że każdy model to unikat, nie znajdziemy tutaj dwóch takich samych czy podobnych modeli. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie. Te niezwykłe czasomierze emanują stylem retro, który jest obecny w praktycznie każdym modelu.

Duże koperty zostały osadzone na paskach ze skóry naturalnej zazwyczaj w odcieniach brązu i czerni. Wiele z tych zegarków męskich to zegarki typu open-heart posiadające wycięcie na tarczy ukazujące pracę mechanizmu. Jest to niezwykle urokliwe i robi duże wrażenie. W końcu w tym przypadku zegarki otwierają przed nami swoje wnętrze, abyśmy mogli jeszcze bardziej docenić ich znakomity wygląd. W kolekcji Ingersoll znajdziemy również całkowicie przeszklone zegarki typu skeleton. W tym przypadku przeźroczysta jest zarówno tarcza, jak i dekiel zegarka, dzięki czemu światło wpada do wnętrza zegarka z oby stron. Dużą popularnością cieszą się również zegarki męskie z tarczą fakturowaną oraz te z funkcją chronografu, która dodaje zarówno funkcjonalności, jak i charakteru.

Na ogromną uwagę zasługują również koperty tych oryginalnych zegarków męskich. Duże, solidnie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół zachwycają każdego kto tylko na nie spojrzy. Modele z ciekawą fakturą na pierścieniu lunety, bądź te o niezwykłej grubości koperty cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony odbiorców, którzy szukają oryginalnych i mających duszę czasomierzy. Tak właśnie można określić te wyjątkowe zegarki retro, które mają w sobie ducha dawnego designu z nutą technologicznej nowoczesności.

Przeznaczenie zegarków Ingersoll

Dzięki połączeniu wszystkich tych cech, zegarki Ingersoll będą idealne dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku! Młodsi odbiorcy, którzy zdecydują się za zakup jednego z tych oryginalnych zegarków dodadzą do swojego stylu odrobiny elegancji, gracji i spokoju. Natomiast starsi koneserzy czasomierzy, podkreślą swój już określony styl i charakter.

Przyglądając się marce Ingersoll można śmiało powiedzieć, że przeżywa ona swój renesans. Powraca z nową, świeżą kolekcją w wielkim stylu i znów podbija zegarkowy rynek. Niewątpliwie warto poświęcić odrobinę czasu, dokładniej przyjrzeć się kolekcji zegarków Ingersoll i wybrać model doskonały dla siebie !

admin

The author admin

Leave a Response