close
Lifestyle

Sprawdzone atrakcje na wieczór panieński

Ostatnie dni panieńskiego stanu są na ogół wypełnione nerwowymi przygotowaniami do ślubu. Wszystko musi być przecież dopięte na ostatni guzik – niezależnie od tego, czy nasze wesele organizowane jest przez profesjonalistę czy też robimy to samodzielnie bądź z pomocą rodziny i przyjaciół, stres jest spory. Takie napięcie trzeba rozładować. A jak zrobić to lepiej, niż poprzez spędzenie czasu w gronie zaufanych osób na wyśmienitej zabawie? Sprawdzone atrakcje na wieczór panieński są obecnie niezwykle zróżnicowane. Mimo to wiele pomysłów na imprezę czy wyjazd weekendowy cieszy się niezmienną popularnością. Oto przykładowe możliwości.

Zacznijmy od tego, że „gotowe” pomysły na udaną zabawę po prostu nie istnieją. Wszystko jest tutaj zależne od tego, jaki przyszła panna młoda typ osoby reprezentuje. Nie każdy czuje się komfortowo na olbrzymiej klubowej imprezie, natomiast aktywna wielbicielka sportu raczej nie doceni leżenia w gabinecie masażu, przynajmniej nie w formie rozrywki.

Kluczem do zorganizowania niezapomnianej imprezy jest zatem zapoznanie się z preferencjami tak głównej bohaterki wieczoru, jak i gości.

Wśród propozycji, które spotyka się najczęściej pojawiają się m.in.:

  • wspólna zabawa w klubie – tutaj kluczem do sukcesu jest nie tylko odpowiednio wczesna rezerwacja i właściwy wybór miejsca, ale także zaplanowanie poszczególnych punktów programu. Niekoniecznie musi to być czyjś występ – dużą popularnością cieszą się przecież imprezy wymagające od uczestników większej interakcji. Warsztaty tańca? Karaoke? Wszystko można załatwić, o ile zadziałamy z wyprzedzeniem;
  • dzień/weekend spędzony na zabiegach w SPA – to oczywiście świetny pomysł, o ile zaplanowany jest szczegółowo. Warto upewnić się, czy niektóre zabiegi oferowane przez daną placówkę nie mają przeciwwskazań, czy nie oddziałują zbyt silnie na skórę (nikt nie ma ochoty zakrywać czerwonych plam na ciele bądź innych alergicznych objawów powstałych na skutek zabiegów w dniu ślubu);
  • aktywność na powietrzu – kto bowiem powiedział, że paintball czy wizyta w parku linowym są zarezerwowane jedynie dla przyszłych panów młodych? To doskonała forma spędzenia wolnego czasu także dla narzeczonej czy druhen – a dodatkowo pozwala rozładować napięcie i zwiększyć poziom endorfin w organizmie. Niewykluczona jest też zabawa łączona, jednak takie połączenie wieczoru kawalerskiego z panieńskim może przysporzyć pewnych komplikacji, szczególnie jeśli młodzi mają nieco rozbieżną wizję tego, jak wyglądać powinny te wyjątkowe chwile.

Sprawdzone atrakcje na wieczór panieński można zorganizować również w domu – szczególnie, gdy dysponujemy większym metrażem, najlepiej z ogrodem. Zabawa może obejmować wieczór z… nie, nie striptizerem. Ciekawszym pomysłem może być Magiczna Noc – rzecz jasna traktowana z przymrużeniem oka. Zaproszona wróżka, odpowiednie przebrania, pasujące do klimatu przekąski, specjalnie przygotowany poncz i drinki.

Sprawdzone atrakcje na wieczor panienski

Takie przedślubne Andrzejki tudzież Noc Świętojańska. Ostatecznie w każdym z nas tkwi coś z dziecka, a zainteresowanie ezoteryką jest dość powszechne (choć nie każdy się do tego przyznaje). Jeszcze inną formę mogą stanowić warsztaty – na przykład z zakresu zdobienia paznokci czy wykonywania profesjonalnego makijażu. Ich zwieńczeniem może być wspólne wyjście do klubu, by zaprezentować osiągnięte rezultaty nauki – niezależnie od ich walorów estetycznych, w końcu chodzi o zabawę. Organizując wieczór panieński najważniejsze to pamiętać, jaką osobą jest przyszła panna młoda, jaki ma temperament. Warto skonsultować się z nią – oczywiście niespodzianki mogą być przyjemne, jednak planując jedną z najważniejszych imprez w życiu swojej siostry/mamy/córki/przyjaciółki nie warto ryzykować. Uzupełnieniem wieczoru panieńskiego mogą być również stroje czy inne elementy pozwalające na identyfikowanie się jako grupa.

Monika

The author Monika

Koty, dobre wino i podróże - niczego więcej mi w życiu nie potrzeba! Kocham czytać i poszerzać swoje horyzonty - wtedy czuję się naprawdę spełniona :)

1 Comment

  1. Osobiście polecam zorganizowanie wieczoru panieńskiego w ciemnej restauracji! Byłam ostatnio na takim i było mega! Nic nie widzisz, nie wiesz co jesz – trochę przerażające, ale ile śmiechu! Szczególnie, jak dowiedziałyśmy się co było na talerzu 😀

Leave a Response