close
Finanse

Spłacasz kredyt walutowy? Sprawdź, jak obniżyć wysokość rat!

Raty kredytów walutowych bywają utrapieniem kredytobiorców. Zwłaszcza, gdy kursy walut szybują w górę. Na szczęście istnieją sposoby, by nieco obniżyć wysokość comiesięcznych zobowiązań. Jednym z nich jest samodzielna wymiana waluty. Dokonasz jej w internetowym kantorze, którzy – oprócz oszczędności – zapewni ci także szereg innych korzyści.

Niższe raty

Gdy to bank przewalutowuje twoje środki, wymiany dokonuje według ustalonego, niekoniecznie korzystnego dla ciebie kursu. Jeśli zdecydujesz się na samodzielną wymianę, będziesz mógł skorzystać z usług kantoru, który zaoferuje ci lepsze warunki. W kantorze internetowym Fritz Exchange, spread wymiany bywa nawet o kilkadziesiąt groszy niższy! Przy regularnych wymianach dużych kwot, różnica ta pozwoli ci zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Tu i teraz

By wymienić pieniądze w kantorze stacjonarnym, musisz poświęcić czas i energię, by do niego dotrzeć. Co więcej, zwykle przyjdzie ci czekać na swoją kolej do okienka, które otwarte jest tylko w wyznaczonych godzinach. Kantor internetowy czynny jest zawsze, gdy tego potrzebujesz – możesz skorzystać z jego usług tu i teraz, 24 godziny na dobę. Nie musisz wychodzić z domu, tracić pieniędzy na dojazd, nosić gotówki po mieście – wymiany dokonasz w wygodnym fotelu, w zaledwie kilkanaście minut. W kantorze internetowym Fritz Exchange, realizacja 90 procent transakcji zajmuje jedynie kwadrans! Jednocześnie nie musisz martwić się, że utracisz swoje środki – platforma kantoru zabezpieczona jest systemem, który znasz z bankowości elektronicznej. Korzystanie z niej jest proste i nie sprawi ci trudności. Wystarczy, że zarejestrujesz się na niej, dokonasz przelewu na wskazany rachunek i zlecisz wypłatę przewalutowanych pieniędzy.

Dla przedsiębiorców i nie tylko

Jeśli prowadzisz własny biznes, wymiana waluty w kantorze internetowym pozwoli ci na regularne, wymierne oszczędności. W należącym do grupy Fritz Group kantorze Fritz Exchange, przy transakcjach na duże kwoty, możesz negocjować kurs wymiany. Nad przebiegiem twoich transakcji czuwa Biuro Obsługi Klienta, a do twojej dyspozycji pozostaje zespół specjalistów do spraw rynków finansowych i dealerów walut. Z usług internetowego kantoru chętnie korzystają również ci, którzy pracują za granicą i zarabiają w obcej walucie. Dzięki wymianie pieniędzy online, przelewanie środków rodzinie w Polsce, staje się szybkie i proste.

Jaki kantor wybrać?

Spośród wielu kantorów dostępnych online, bezpieczeństwo transakcji zapewnią ci te cieszące się renomą i zaufaniem klientów. Wybierz kantor, który podobnie jak Fritz Exchange, istnieje na rynku co najmniej kilka lat i jest otwarty na innowacyjne rozwiązania. Dzięki nim, twoje transakcje przebiegać będą szybko i sprawnie.

Monika

The author Monika

Koty, dobre wino i podróże - niczego więcej mi w życiu nie potrzeba! Kocham czytać i poszerzać swoje horyzonty - wtedy czuję się naprawdę spełniona :)

Leave a Response