close
UrodaZdrowie

Exilis – modelowanie i odchudzanie w jednym!

Szczupłe i jędrne ciało to współcześnie jeden z najważniejszych kanonów piękna. Jednak o ile optymalna waga jest istotna również ze względów zdrowotnych, to tendencja do korygowania i sylwetki podczas specjalnych zabiegów modelujących odwołuje się raczej do próżności. Tak czy inaczej – uroda jest współcześnie w zasięgu ręki (o ile dysponujemy w miarę zasobnym portfelem), a skutki uboczne zostały zminimalizowane. Exilis to jeden z dowodów na potwierdzenie tej tendencji. Zapraszamy do zapoznania się z jego zaletami.

Tendencje w medycynie estetycznej od wielu lat skłaniają się ku mało inwazyjnym zabiegom dającym optymalne rezultaty. Exilis jest sposobem na redukcję tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie ilości centymetrów w wybranym obszarze ciała – obejmującym m.in. uda, biodra oraz talię.

Jak działa Exilis

System Exilis działa w sposób fazowy. W pierwszym etapie konieczne jest rozpoznanie, w których miejscach tkanka tłuszczowa występuje w największym stężeniu. Nawet jeżeli jest ona zlokalizowana głęboko pod warstwą skóry, to ultradźwięki o optymalnym (bardzo wysokim) natężeniu docierają do niej. Jednocześnie podczas procesu „wytapiania” tkanki tłuszczowej temperatura ciała pozostaje regulowana. Kolejną fazę zabiegu stanowi przerywanie zwłóknień w strukturze tkanki tłuszczowej przy pomocy fal dźwiękowych. Odizolowane komórki dużo łatwiej usunąć – co stanowi trzeci etap procedury. Polega ona na zainicjowaniu lipolizy, podczas której zbędne produkty metaboliczne są usuwane z organizmu.

Co istotne, zabieg Exilis jest całkowicie bezbolesny. Wykonuje się go przy pomocy specjalnego urządzenia połączonego elektrodami z plastrem, który przykleja się do ciała pacjenta. Głowica urządzenia posiada ekran monitorujący temperaturę ciała u osoby poddającej się zabiegowi. Jak zatem łatwo zauważyć, procedura jest jak najbardziej bezpieczna i można ją dopasować do indywidualnych predyspozycji, również podczas trwającego około pół godziny zabiegu. Oczywiście jedna sesja nie rozwiąże problemów – wiele zależy od tego, w jaki sposób i w jakiej ilości nagromadzona jest tkanka tłuszczowa.

Exilis wspomaga nie tylko redukcję tkanki tłuszczowej. Za pomocą urządzenia można także:

  • zmniejszyć widoczność cellulitu;
  • ujędrnić skórę i wyeliminować szpecące nawisy skórne;
  • zredukować rozstępy;
  • ujędrnić biust oraz pośladki (a także okolice intymne, jeśli zachodzi taka potrzeba);
  • zwiększyć gęstość tkanki skórnej tym samym zapobiegając przedwczesnym zwiotczeniom;
  • wymodelować owal twarzy, likwidując przy tym zmarszczki na czole, wokół ust oraz oczu.
exilis

Warto zauważyć, że jednorazowy zabieg nie może być zbyt rozległy, ponieważ ilość metabolizowanego w szybkim tempie tłuszczu mogłaby nadmiernie obciążać wątrobę. Przeciwwskazaniami do zabiegu pozostają zatem wszelkie choroby nerek, wątroby, ale także nowotwory, zakrzepica żył, gruźlica, posiadanie implantów oraz ciąża i menstruacja.

Exilis nie należy do najtańszych systemów pielęgnacyjnych. Dodatkowo – podczas stosowania terapii konieczne dla optymalnych efektów jest stosowanie diety. Każdy nadmiar kalorii może negatywnie wpływać na skuteczność Exilis. Jakie są jego koszty? Zaczynają się w granicach 1200 złotych. Warto jednak pamiętać, iż na ogół konieczne jest przebycie co najmniej 4 sesji – a to znacząco podnosi wydatek.

admin

The author admin

Leave a Response