close
Lifestyle

4 pomysły na wyjątkowe zaproszenia

Jeśli chcesz zaprosić bliskich na wyjątkowe okazje – wyślij w świat wyjątkowe zaproszenia. Oto 4 inspirujące szablony zaproszeń na szczególne okazje. Zobacz i daj się zainspirować.

W życiu zdarza się wiele wyjątkowych momentów, a resztę możesz samodzielnie wykreować. Nie czekaj, aż szczęście samo do Ciebie zapuka – zamiast tego, po prostu, zaproś je do siebie! Zapraszać możesz na różne okazje, także na te, które samodzielnie stworzysz. Zobacz inspirujące szablony zaproszeń i zorganizuj wyjątkowy czas dla siebie i najbliższych Ci osób.

1. Szablon zaproszenia na ślub

Ślub to wyjątkowa okazja, która zasługuje na wyjątkową oprawę. Wyjątkowa oprawa nie musi oznaczać jednak zbędnego przepychu, kiczu i niepotrzebnych kosztów. Obecnie w cenie jest minimalizm i kreatywność, warto więc zaprosić je także na swoje projekty. Zamiast wybierać sztampowe, popularne szablony zaproszeń ślubnych, postaw na wdzięczne, minimalistyczne zaproszenie np. w formie kartki pocztowej. Ta klasyczna forma pozwoli Ci zaprosić gości w swojski i sympatyczny sposób. Pamiętaj, że obie strony kartki możesz wypełnić po swojemu, jednak najlepiej, aby tekst napisać odręcznie. No to co, wyślecie w świat wieść o swojej miłości – w prostej, acz niebanalnej formie?

minimalistyczne-zaproszenia-na-slub

2. Zapraszam na porcję życzliwości

Trzeba przyznać, że w świecie wielu dóbr, życzliwość wciąż jest jednym z najbardziej deficytowych towarów. Jeśli chcesz to zmienić, po prostu – wyślij do bliskich darmową porcję ciepła. Życzliwość doskonale się czuje na papierze, dlatego możesz ją zakonserwować właśnie w kilku szczerych słowach. Nie czekaj na okazję, tylko już dziś zaproś bliskich do okazywania sobie ciepła. Jak to zrobić? Wystarczy złapać jedną z przelatujących, ciepłych myśli o innych, a potem przelać ją na papier i  podarować adresatowi. Materializowanie i rozdawanie życzliwych słów to prosty, ale bardzo miły sposób na kolorowanie każdego dnia. A wiadomo, że życzliwość jest jedną z niewielu rzeczy, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

3. Zapraszam pana do tańca

Jak często mówisz swojemu facetowi coś miłego? Jak często dokarmiasz jego ego i wyrażasz to, co Ci w sercu gra? Odpowiedź brzmi, że prawdopodobnie wciąż za rzadko! Zamiast czekać na miłe gesty, sama daj coś od siebie. Raz na jakiś czas możesz wręczyć ukochanemu jakieś dobre słowo i zaprosić do tańca, na kolację lub na bitwę na komplementy. Wystarczy zapisać je na dedykowanej kartce i położyć na stoliku, w teczce lub aucie.  To drobny gest, a daje wiele radości obu stronom. Bo każda okazja, by powiedzieć sobie coś miłego jest dobra, prawda?

szablon-zaproszenia-dla-chlopaka

4. Wzór zaproszenia – gotowe do druku i przytulenia

No niech ktoś mnie wreszcie przytili! Jak często takie zdanie migało Ci głowie? Zamiast powtarzać to sobie w myślach, możesz po prostu wysłać komuś na specjalnej kartce. Nie od dziś wiadomo, że przytulanie jest darmowym lekarstwem na jesienną chandrę czy drobne smutki. Zamiast szukać dziury w całym, poszukaj sposobu, aby podzielić się swoją pozytywną energią. Do przytulenia możesz zaprosić swoich przyjaciół rodzinę i ukochaną osobę – po prostu podzielcie się szczęściem. Zorganizuj własny dzień przytulania i zaproś do siebie nieco ciepełka. Baw się dobrze!:)

zaproszenie-na-przytulenie

Monika

The author Monika

Koty, dobre wino i podróże - niczego więcej mi w życiu nie potrzeba! Kocham czytać i poszerzać swoje horyzonty - wtedy czuję się naprawdę spełniona :)

Leave a Response